Як питання землекористування вирішуються в адвокатському об'єднанні «Чудовський та партнери»

Співпрацювати з адвокатським об'єднанням «Чудовський та партнери» - це значить зробити рішучий крок для захисту своїх інтересів. І все більше охочих скористатися знаннями і досвідом висококваліфікованих адвокатів, які не відмовляють своїм клієнтам у найскладніших питаннях. Один приклад.

У смт. Ворзелі, за адресою вул. Островського, 1, палає конфлікт, в центрі якого опинилися Ковтун В.О, власник земельної ділянки під житлову забудову і Тагайчинов В.І. - фізична особа підприємець (ФОП), який на землях трьох різних призначень: сільськогосподарського, під комерційну діяльність і присадибна ділянка, років 10 назад побудував промисловий ангар і розмістив в ньому виробництво з обробки металовиробів, кузню. Робота на промисловому об'єкті супроводжується гуркотом та виробничим шумом. Як підтверджують юристи адвокатського об'єднання «Чудовський та партнери»: «вказана діяльність здійснюється на регулярній основі та супроводжується постійними шумами».

Кілька років тому на виробництві підприємця Тагайчинова В.І. трапився вибух, який забрав життя однієї людини.  Ця подія ще більше обґрунтовує підозри щодо ігнорування Тагайчиновим В.І. техніки безпеки та вимог пожежної безпеки під час проектування та забудови об’єкту на вул. Островського, 1. Сусіди багато років скаржаться на незаконне виробництво, але ... марно.

А поруч, на ділянці, відведеній під житлову забудову, Ковтун В.О. збирається будувати будинок, вже і проект затверджений.

Звичайно, тісне сусідство ковальського виробництва з житловим будинком недоречне. Перевищення допустимого рівня шумів, котре. підтверджено «Ірпінським міським відділом лабораторних досліджень» ДУ Київського обласного лабораторного центру МОЗ України у відповідності до Протоколу від 21 вересня 2017 року №22 / 40, завдає шкоди здоров'ю громадян прилеглих будинків.

Ще одне порушення чинного законодавства - промисловий ангар, який був побудований з порушенням діючого законодавства. Саме на це вказували жителі, які неодноразово скаржилися в різні інстанції. І не те, щоб їх не чули. Штрафи Ворзельська селищна рада виписувала, але впливати більш радикально і заборонити розвиток незаконного промислового виробництва - не могла!

Коли стало відомо, що проігнорувавши всі зусилля громадськості, приватний підприємець Тагайчинов В.І. збирається посилити виробництво і закупити кувальні машини в свій ангар, сусід - Ковтун Валерій Олександрович, звернувся за допомогою до адвокатського об'єднання «Чудовський та партнери».

За справу взялися юристи. Для початку вони звернулися в інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю Ірпінської міськради з клопотанням щодо проведення перевірки в частині побудови об'єкта на земельній ділянці, що не була відведена для цієї цілі.

Подробиці цієї справи за посиланням

Якщо ж у вас виникла необхідність адвокатського захисту - звертайтесь!  

Буча, вул. Богдана Хмельницького, 19, офіс 19

Тел. 050-202-07-36, 050-595-69-91